Praca

rozdzielnia_a

Firma AT CONTROL SYSTEM obejmuje swoją działalnością zakres prac związanych z automatyzacją obiektów przemysłowych. Wykonujemy projekty związane z prefabrykacją rozdzielnic, wizualizacją i sterowaniem procesami technologicznymi.

W związku z rozwojem działu handlowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier ds wsparcia technicznego i sprzedaży

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie rozwiązań technicznych zagadnień dla systemów opartych o sterowniki PLC, panele operatorskie HMI i systemy SCADA (w szczególności o produkty firmy Adroit Technologies i RS Automation),
  • Przygotowanie ofert i negocjacje handlowe z klientami,
  • Dobór rozwiązań technicznych z zakresu oferty firmy,
  • Współpraca z klientami w zakresie oferty
  • Szkolenia klientów z  systemów wizualizacji i sterowania (PLC, HMI i SCADA).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu automatyki,
  • Wiedza w zakresie jednej z poniższych dziedzin:
    – Sterowniki PLC,
    – Panele operatorskie HMI,
    – Systemy wizualizacji i sterowania SCADA,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji podczas współtworzenia projektów, jak również szkoleń wewnętrznych prowadzonych przez naszą firmę,
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • Początkowo umowę na 9-miesięczny okres próbny, później umowę o pracę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email: biuro@atcontrol.pl

W związku z rozwojem działu produkcji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryka.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie: elektryka,
  • doświadczenie w prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych i sterowniczych
  • prawo jazdy kategorii B,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia SEP do 1kV (mile widziane).

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • udział w ciekawych projektach na terenie całej Polski,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę.

CV prosimy składać na adres emailowy: biuro@atcontrol.pl

rozdzielnia_b